+371 67080408

Baltijas Apdrošināšanas Nams – suurepärane teenindus ja stabiilsus

Kindlustusaktsiaselts Baltijas Apdrošināšanas Nams on asutatud 2000 aastal ja oleme juba üle 10 aasta pakkunud laia kindlustusteenuste valikut era- ja juriidilistele isikutele, kaitsmaks neid kõige erinevamate ohtude eest.

Tänasel päeval pakub Baltijas Apdrošināšanas Nams oma klientidele laia teenuste spektrit autotranspordi (OCTA, KASKO), vara, veoste, laevade, reiside, töötajate tervise ja ettenägematute õnnetusjuhtumie kindlustamisel. Baltijas Apdrošināšanas Nams-i teenustevalik on suur ja lai.

Meie klientide mugavamaks teenindamiseks on loodud tervet Lätit kattev teenindusvõrk – meie teenused on kättesaadavad klientide teeninduskeskustes, mis asuvad järgmistes linnades: Riias, Cesises, Daugavpilsis, Kuldigas, Liepajas, Ogres, Rezeknes, Valmieras ja Valkas. Samuti on teil võimalik soetada meie teenuseid meie partneritelt, sealhulgas ohutu maanteeliikluse direktsiooni filiaalidest (CSDD), kindlustusmaakleritelt, agentidelt ja vahendajatelt, autodiileritelt ning Latvijas Nafta kütusetanklatest.